Konstruktor

Nowy Kościół
Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • tworzenie programów CNC
  • współpraca z działem produkcyjnym w zakresie prawidłowego zastosowania technologii
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie prac konstrukcyjnych i technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Autodesk Inventor, MS Office
  • wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • jasne i uczciwe zasady współpracy (umowa o pracę dla każdego członka zespołu)
  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie odzwierciedlające umiejętności i doświadczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premia, uzależniona od wyników i zaangażowania)
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna)
  • realny wpływ na życie firmy (duży poziom odpowiedzialności i samodzielności)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

O nas

Lena Wilków Sp. z o.o. to polski, renomowany producent maszyn górniczych, a także specjalistycznego sprzętu, urządzeń i konstrukcji na potrzeby przemysłu ciężkiego i wydobywczego. Kluczową częścią naszej firmy jest również Lena Serwis sp. z o.o., w ramach której zajmujemy się przede wszystkim serwisowaniem maszyn górniczych pod ziemią.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać całą branżę, zmieniając ją na lepszą i bardziej efektywną.

Naszymi klienta są min. firmy z grupy kapitałowej KGHM PM SA, operatorzy telefonii komórkowej

Zatrudniamy ponad 200 osób.

Od ponad 15 lat otrzymujemy tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1