Komisjoner - zakwaterowanie - nadgodziny

Wellerswist
Umowa o pracę11 500-13 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
  • Zatrudnimy doświadczonych komisjonerów - akceptujemy polskie uprawnienia na wózki widłowe! Praca w magazynie bez chłodni. Uprawnienia na wózki widłowe to wymóg. Mile widziane pary. Miejsce pracy: magazyn DSV w Weilerswist. Start możliwy od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień zgodnie z listami oraz instrukcjami. Twoje obowiązki będą obejmować przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie, etykietowanie oraz utrzymanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym.
  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • 14,15 EUR brutto/h - jeśli posiadasz uprawnienia lub doświadczenie na wózkach widłowych), (Średnie wynagrodzenie miesięczne netto 2000 €)
  • Przez pierwszy miesiąc możliwa praca na zmianach nocnych
  • Szybki i przyjazny proces rekrutacji, pracę można zacząć od zaraz,
  • Wypłaty możliwe w PLN lub EUR - wybór należy do Ciebie,
  • Zapewniamy zakwaterowanie a jeżeli wolisz wynająć samodzielnie mieszkanie pomożemy w jego znalezieniu,
  • Pomoc Koordynatora na miejscu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na pełny etat,
  • Pracę na zmiany dzienne,
  • Dodatkowo płatne nadgodziny, (brak ZEITKONTA)
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
  • Bezpośredni kontakt z opiekunem oddziału, który odpowie na każde Twoje pytanie, podczas Twojego wyjazdu za granicę,
  • Pokażemy Ci Twoje przyszłe miejsce pracy i zakwaterowanie,
  • Firmową odzież i obuwie w pakiecie na start.

Benefity

Inicjatywy dobroczynne
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1