Kierownik robót elektrycznych

Kwidzyn
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik robót elektrycznych

Obowiązki

ZAKRES ZADAŃ

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży elektrycznej,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań,

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi,
  • doświadczenie w procesie ofertowania,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • znajomość MS Project i AutoCad,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,