Kierownik robót elektrycznych

Zabrze
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik robót elektrycznych

Obowiązki

Zadania:

  • Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych) ds elektrycznych
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych  aspektów w projektach, na etapie promocji jak i realizacji,
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Koordynowanie prac podwykonawców,
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac,
  • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,
  • Przeglądy ilościowe,
  • Koordynowanie harmonogramów,
  • Kontrola kosztów,
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie jako Kierownik / Inżynier budowy ds. elektrycznych
  • Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na budowie
  • Znajomości cen materiałów i usług w branży elektrycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Bogaty pakiet szkoleń