Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Obowiązki

  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem budowy zgodnie z warunkami kontraktu
  • Współudział w opracowaniu harmonogramów realizacji projektu
  • Optymalizacja procesów realizacji
  • Praca na budowie w Płocku

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach instalacyjnych lub izolacjach termicznych
  • Gotowość do pracy na zakładach przemysłowych (np. elektrownie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
  • Zatrudnienie tylko na umowę o pracę
  • Możliwość podania oczekiwań finansowych
  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży