Kierownik Magazynu

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Magazynu

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Zadządzanie poległymi pracownikami
  2. Współpraca z działem zaopatrzenia i kontrolowanie stanu magazynu
  3. Nadzór nad przyjęciami towaru do magazynu i ch wydawanie
  4. Analiza i raportowanie stanu mgazynu
  5. Optymalizacja procesów magazynowych

Wymagania

ZAKRES WYMAGAŃ:

  1. Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  2. Znajomość programu komputerowego MS Office
  3. Ukończone studia wyższe o profilu ekonomicznym
  4. Zdolności kierwonicze, smodzielność w działaniu
  5. Umiejętnośc rozdzielania zdań i rozliczanie z wykonanej pracy

Oferujemy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie
  2. Świadczenia socjalne
  3. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  4. Motywacyjne premie