Kierownik Działu Kadr i Płac

Brodnica
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

- organizacja, nadzór i koordynowanie pracy działu kadrowo-płacowego i sekretariatu,

- prowadzenie działań rekrutacyjnych, obsługa umów cywilnoprawnych,

- sporządzanie akty personalnych, prowadzenie ewidencji pracowniczej,

 - organizacja i koordynacja szkoleń,

- przygotowanie raportów, zestawień, analiz.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wyższe wykształcenie,

- min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

- biegłość w naliczaniu płac, znajomości prawa pracy,

- mile widziana znajomość programów płatniczych,

- otwartość, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za pracę działu.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- benefity,

- atrakcyjne zarobki.