Kierownik ds. Ochrony Osób i Mienia

Gniezno
Oferta opublikowana08.02.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o. zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony oraz dopuszczenie do broni

Twój zakres obowiązków

nadzorowanie i kontrola prawidłowej realizacji usługi w zakresie ochrony osób i mienia,

organizacja pracy podległego zespołu,

dbanie o wysoką jakość wykonywanej usługi,

utrzymanie pozytywnych relacji z klientem,

ścisła współpraca z oddziałem firmy.

Nasze wymagania

W związku z takim zakresem obowiązków od Kandydatów wymagamy:

wpisu na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony,

legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni i paralizatora

umiejętności planowania i realizacji założonych zadań,

dyspozycyjności,

dokładności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

prawo jazdy kat. B,

umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (word, excel),

To oferujemy

interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

partnerskie relacje w pracy zawodowej,

zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1