Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Administracji

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- kierowanie zespołem,

- zarządzanie realizacją zadań administracyjno-biurowych,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

- obsługa interesantów i klientów,

- wsparcie działu finansowego i kadr.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe (administracja, finanse, prawo itp.),

- doświadczenie w pracy w dziale finansowym, znajomość z zakresu rachunkowości,

- znajomość jęz. angielskiego - poziom B2 mile widziany,

- zdolności organizacyjne, umiejętność przydzielania i egzekwowania zadań,

- sumienność, dyskrecja, odpowiedzialność i inicjatywność.

Oferujemy

Co mamy do zaoferowania:

- pełny etat,

- atrakcyjne zarobki,

- możliwość rozwoju zawodowego.