Kierowca kat. C+E, praca blisko polskiej granicy

Lipsk
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Rozpocznij pracę z ASMO Solutions – jakość potwierdzona certyfikatami ISO Dekra oraz Solidny Pracodawca!
Numer referencyjny:93-ADO01-22

Obowiązki

  • Dobre zarobki na rękę: 2400-2600 €
  • Zaliczki do pobrania
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich: Kindergeld 200€/dziecko, składki emerytalne
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Premię 200€ za polecenie nowego pracownika
  • Opiekę i wsparcie koordynatora mówiącego po polsku
  • Dobre warunki i pracę od zaraz

OPIS OFERTY

  • Praca blisko polskiej granicy, pod Lipskiem
  • Trasy dalekobieżne, od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy
  • Zestaw naczepa plandeka
  • Transport bram garażowych
  • Dobrze zorganizowane i zadbane zaplecze sanitarne na bazie firmy
  • Możliwość uzyskania uprawnień na wózek widłowy

OCZEKUJEMY

  • Ważnych dokumentów: prawa jazdy kat. CE, karty kierowcy
  • Doświadczenia na plandece, sztaplarce
  • Podstaw języka niemieckiego

Dodatkowe informacje

ROZPOCZNIJ PEWNĄ PRACĘ Z ASMO SOLUTIONS

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 123 77 20

Zobacz ofertę na naszej stronie:

Więcej ofert BDF, plandeka, wywrotka, chłodnia, przyczepa na stronie :