Umowa o pracę10 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca jako Kierowca C+E w Śliwicach (Zachodnio-Pomorskie)

Obowiązki

  • Transport szkła, cała Polsk
  • Zarobki od 6000 do 7500 zł netto
  • Praca od poniedziałku do piątku - jedna dzienna zmiana
  • Są delegacje jedno dwu lub 5 dniowe płatne
  • Weekendy są wolne

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii CE
  • Ważna karta kierowcy do tachografu
  • Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Mile widziane uprawnienia na HDS – uprawnienia także wykona pracodawca w ramach zatrudnienia
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace) i terminowe wynagrodzenie
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Nowoczesna flotę. Pojazdy nie starsze niż 5 lat
  • Pełna opieka medyczna dla pracownika - Luxmed
  • Program socjalny (dofinansowanie kart sportowych, karty świąteczne)