Kierowca C+E

Drezno
Umowa o pracę2 500-2 700 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow niemiecki producent mrozonek obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowca C+E (chlodnia-tandem) Miejsce pracy: firma z okolice Dresden (niemiecki producent mrozonek.) Niemiecki producent mrozonek poszukuje kierowcę kat. CE na pełny etat. (dlugie trasy po Niemczech: 5-6 sklepow).

Obowiązki

  • rozwozenie mrozonek dlugie TRASY PO NIEMCZECH (sklepy)
  • Praca od pon-pt. (w pt kolo poludnia zjazdy na baze i do Polski)
  • Weekend wolny
  • tylko rozladunek po stronie kierowcy
  • jazda chlodnia w tandemie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. CE
  • doświadczenie min. rok
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 2600€ brutto na start w zaleznosci od grupy podatkowej
  • 300€+400€ premii co miesiac
  • zapewniona Weihnachtsgeld und Urlaubsgeld
  • nocleg na kwaterze lub w ciezarowce
  • DIETY w trasie 48€/dzien
  • Godziny pracy: start 4:00-14. PIATKI o 12 w poludnie
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1