Kierowca autobusu w Niemczech kwatera zapewniona

Ludwigshafen
Umowa o pracę2 900-3 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej. Komunikacja podmiejska w okolicach Ludwigshafen obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autobusu Miejsce pracy: okolice Ludwigshafen, Niemcy (zakwaterowanie zapewnione i oplacone, media po 2 mies. do oplacenia)

Obowiązki

  • azda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach na okolo Ludwigshafen
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany, rowniez nocki

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D kod 95
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego: podstawowy do prostej komunikacji z pasazerami
  • wymagane auto na dojazd z kwatery do bazy (moze byc oddalona o 5/10/15 km)

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 17.20 € /godz. brutto + nadgodziny extra (25%), niedziela 35% wiecej platna, swieto panstwowe - 100% wiecej, zmiana nocna - od 21.00 do 6.00 rano - 25% wiecej platna,
  • zapewnione min. 170 h na miesiac,
  • diety - 6€ netto za zmiane powyzej 8 h,
  • 1-godzinny dodatek do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym,
  • nowoczesna flota pojazdów (Mercedes-Benz),
  • wsparcie podczas wizyt w urzędach,
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Dodatkowe informacje

  • busfahrer2021@wp.pl
  • (prosze z dopiskiem Ludwigshafen)
  • Kontakt Ania: +48 739 511 026
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1