kierowca autobusu w Niemczech kat D, darmowa kwatera, bez języka,

Darmstadt
Umowa o pracę3 400-3 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy. Komunikacja podmiejska wioski i miasteczka okolice Darmstadt , obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autobusu (za kolej, bez sprzedazy biletow) Miejsce pracy: okolice Darmstadt (trasy 70-100Km mozliwe (darmowe zakwaterowanie przez caly okres pracy) START PRACY: MAJ - CZERWIEC do 01.2025 (potem w 2025 Berlin-Hamburg)

Obowiązki

  • jazda w komunikacji zastepczej (dlugie trasy 70-100Km, bez sprzedazy biletow)
  • transport zastepczy na 3 rozne zmiany do wyboru
  • praca na 3 zmiany (ranna, popoludniowa, wieczorna)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy niemieckiego lub angielski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 20€ brutto / godz, czyli 3300 - 3500€ brutto na miesiac
  • diety 24€ na dzien
  • nocki platne 15% wiecej
  • praca w niedziele o 50% wiecej platna
  • praca w swieta panstwowe 100% extra platna
  • na umowie zapewnione 173 godziny w miesiacu (mozliwe rowniez 40h w tygodniu)
  • Kwatery zapewnione - pokoje/studia 1 osobowe DARMOWE przez caly okres pracy
  • grafik na pare tygodni do przodu
  • mozliwe zjazdy do Polski co 5-6 tygodni na 5-6 dni
  • Weihnachtsgeld - 550 € - wyplacane w listopadzie
  • Praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio dla panstwowki
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (dodatkowa firmowa emerytura (obok panstwowej)
  • stabilną i długoterminową pracę na niemieckich warunkach

Benefity

Program emerytalny
Parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

  • dodatkowe firmowe konto emerytalne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1