Kierowca autobusu Kat.D w Niemczech, kwatera zapewniona, bez jezyka

Lubeka
Umowa o pracę2 900-3 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.05.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Niemiecka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU Miejsce pracy: LÜBECK lub Schleswig, Niemcy Północ OD LIPCA PODWYZKA na 19-20€/ godz

Obowiązki

  • praca od poniedzialku do piatku,
  • komunikacja miejska lub podmiejska

Wymagania

  • znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kategorii D
  • Karta kierowcy

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3060€ brutto na start (18,30€ /h brutto). OD LIPCA PODWYZKA na 19-20€/ godz
  • na umowie zapewnione 169,5 h w miesiacu
  • mozliwe nadgodziny 25% extra platne
  • nocki 25% extra platne (23:00 - 6:00)
  • praca w niedziele lub w dzien wolny 50% extra platna
  • praca w swieta 100% extra platna
  • 1 dzielona zmiana raz na miesiac
  • kwatera darmowa przez 2 mies
  • praca 5 dni w tygodniu, dla chetnych do przepracowania 6 dzien 50% extra platny,
  • Weihnachtsgeld (520EUR) i Urlaubsgeld (330EUR)
  • stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Dodatkowe informacje

  • kandidaten.bus@gmx.de
  • (z dopiskiem BUS Schleswig)
  • Kontakt:
  • Stanislawa: +48579141504