Kierowca autobusu Kat D w Niemczech bez języka

Koblencja
Umowa o pracę3 000-3 400 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy. komunikacja podmiejska Koblenz obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowcy autobusu Miejsce pracy: okolice Koblenz, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione ) (stawka 17.20€/ godz)

Obowiązki

  • prawo jazdy kat. D i kod 95 (komunikacja miejska i podmiejska,male miasteczka i wioski)
  • Karta Kierowcy
  • niemiecki nie wymagany. moga byc podstawy angielskiego

Wymagania

  • jazda w komunikacji podmiejskiej (male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 Km jedna
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podczas szkolenia /wdrazania 17.20€/godz (3000€ podstawy brutto za średnio 176 godz.)+ nadgodziny (25% wiecej extra) NADGODZINY WSZYSTKO CO PONAD 176 godz WYPLACANE jako nadgodziny!
  • Urlaubsgeld 13.81€ extra za kazdy dzien urlopu czyli 360€ w roku extra // Weihnachtsgeld (premia swiateczna) 420€
  • diety 4-12€ / dzien. Niedziela 100% i swieta 50% wiecej extra. po 22 i przed 6 rano extra 25% wiecej
  • premie + 25%dodatki za późne zmiany, niedziele i swieta tez extra platne!
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe, diety. Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • Kurs niemieckiego - do wykonywania zawodu kierowcy autobusu oplacony przez pracodawce
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1