Key Account Manager – rynek nowoczesny

Łańcut
Oferta opublikowana15.02.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych Klientów – sieci handlowe ogólnopolskie i
  • międzynarodowe
  • Samodzielne negocjowanie warunków handlowych
  • Odpowiedzialność za realizację ustalonych targetów oraz rozwój sprzedaży i rentowność współpracy
  • Bieżąca analiza i optymalizacja indeksów produktowych u poszczególnych Klientów
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz realizacja ustaleń centralnych
  • Budowanie oraz wdrażanie strategii sprzedaży i działań marketingowych
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży zgodnie z wewnętrznymi standardami Spółki

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej współpracy z Klientami sieciowymi w branży FMCG (sektor
  • spożywczy) - warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne oraz wiedza w zakresie matematyki handlowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Samodzielność, entuzjazm w działaniu i determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonała organizacji pracy, systematyczność i samodyscyplina
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa umowa B2B)
  • Wynagrodzenie, które będzie odzwierciedleniem posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Otwartość i wsparcie we wdrożeniu zgłaszanych rozwiązań i sprawdzonych praktyk
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bieżące wsparcie działu marketingu w zakresie wdrażania strategii sprzedaży
  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz karty Multi Sport
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1