Kelner/ Kelnerka

Rzeszów
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa11.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatudodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Dla naszego Partnera z branży gastronomicznej poszukujemy kelnerów/ kelnerki

Miejsce pracy: Rewal (50 metrów od morza)

Twój zakres obowiązków:
- Obsługa gości w restauracji
- Przyjmowanie zamówień od klientów
- Dostarczanie zamówień do stolika i dbanie o ich prawidłowe podanie.
- Udzielanie informacji o menu oraz dostępnych posiłkach
- Dbanie o czystość i porządek w lokalu
- Pielęgnowanie relacji z klientami
- Obsługa kasy i wystawianie rachunków
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
- Zdolność do zapewniania profesjonalnej i przyjaznej obsługi klientom, reagowania na ich potrzeby
- Znajomości podstawowych zasad etykiety kelnerskiej
- Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy oraz święta (10:00 - 24:00 system zmianowy)

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie
- Stawkę podstawową 28 zł netto/h + napiwki
- Miłą atmosferę
- Pracę w zgranym zespole
- Zakwaterowanie i obiadokolację (500 zł miesięcznie)
- Zatrudnienie minimum do końca września z możliwością przedłużenia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1