Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kasjer walutowy

Obowiązki

OBOWIĄZKI KANDYDATA:

  1. obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych,
  2. analizowanie potrzeb klientów, dobór oczekiwanego produktu
  3. sprzedaż produktów bankowych w zakresie ROR, limitu odnawialnego, karty  kredytowej, lokaty i innych produktów pomocniczych do rachunku
  4.  aktualizowanie i pogłębianie wiedzy wymaganej na stanowisku kasowym i zapewnienie ciągłości pracy kasy
  5. bezpośednia obsługa klienta

Wymagania

WYMAGANIA DLA KLIENTA:

  1. min. średnie wykształcenie (mile widziane osoby w trakcie studiów)
  2. skrupulatność, dokładność i cierpliwość
  3. doświadczenie w pracy z gotówką
  4. mile widziany kurs kasjera złotowego i walutowego
  5. komunikatywność i otwartość

Oferujemy

OFERUJEMY:

  1. umowę o pracę
  2. szkolenie wstępne organizowane przez firmę
  3. możliwość rozwoju zawodowego - jasno określona ścieżka kariery
  4. atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia miesięczna
  5. praca w przyjaznym środowisku