Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Web Developer

Obowiązki

  • Tworzenie responsywnych rozwiązań webowych opartych o zaawansowany system CMS
  • Projektowanie i wprowadzanie potrzebnych zmian w systemach webowych
  • Debugowanie i eliminowanie ewentualnych błędów i problemów
  • Optymalizowanie i aktualizowanie oprogramowania

Wymagania

  • Znajomość: PHP, HTML, CSS, jQuery, MySQL
  • Umiejętność konfiguracji serwerów opartych na architekturze Linux(ngnix) oraz Windows Server
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym
  • Samoorganizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę po okresie próbnym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • Wsparcie całego teamu
  • Dodatkowe szkolenia
  • Benefity: ubezpieczenie, pakiet medyczny i sportowy