Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji spawalniczej (min. WPS, WPQR i inne)
  • nadzór nad uprawnieniami personelu spawalniczego
  • określanie możliwości produkcyjnych pod kątem spawalniczym
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi (audytorami, kontrolerami Klienta, jednostkami notyfikującymi, UDT)

Nasze wymagania

  • ukończone/bądź w trakcie kierunkowe studia
  • wiedza techniczna w zakresie spawalnictwa
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • udział w ciekawych, ambitnych projektach
  • pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny + dodatki

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1