Inżynier Serwisu

Mikołów
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne w zakresie uruchamiania produktów firmy - koordynacja i nadzór nad pracami montażowymi na obiektach,
  • analiza reklamacji pod kątem merytorycznym,
  • odbywanie wizyt reklamacyjnych u Klientów, wparcie w identyfikowaniu problemów technicznych i pomoc w szybkim ich rozwiązywaniu,
  • koordynacja i nadzorowanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne lub energetyczne),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego formułowania wniosków,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz praca pod presją czasu,
  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, orientacja na wynik.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji,
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1