Inżynier Procesu - Specjalista ds. Naprawy Maszyn Gorącego Końca

Sieraków
Oferta opublikowana28.03.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy inżyniera procesu, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem naprawy maszyn gorącego końca. Główne obowiązki obejmują zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu naprawy oraz dbanie o zgodność z procedurami i wytycznymi.
  • Nadzór nad procesem naprawy maszyn gorącego końca.
  • Kontrola jakości i zgodności działań z procedurami.
  • Aktualizacja procedur naprawczych.
  • Prowadzenie dokumentacji.
  • Uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia.
  • Szkolenie pracowników.
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu naprawy.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki i automatyki.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość obsługi systemów SAP i Matrix.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej w branży przemysłowej, co zapewnia perspektywy rozwoju zawodowego i długoterminową perspektywę pracy.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych szkoleniach oraz programach doskonalenia, co umożliwia awans na wyższe stanowiska w firmie.
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie cenimy inicjatywę i zaangażowanie pracowników, co sprzyja twórczej atmosferze i możliwości realizacji własnych pomysłów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, a także premię roczną jako dodatkową formę uznania za wkład w rozwój firmy.
  • Bogaty pakiet benefitów socjalnych, w tym opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny, a także dofinansowanie do karty Multisport.
  • Integracyjne wydarzenia firmowe, imprezy świąteczne, które umożliwiają budowanie relacji w zespole i wspólne spędzanie czasu poza miejscem pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1