Inżynier elektrotechniki w dziale technicznym

35-082 Rzeszów
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy GC Energy z siedzibą w Rzeszowie poszukujemy Inżyniera elektrotechniki w dziale technicznym.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • naukę języka angielskiego
  • własne miejsce parkingowe

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej w celu opracowania wyceny materiałów montażowych dla zakresu usług świadczonych przez spółkę na budowach przemysłowych instalacji elektrycznych
  • opracowanie list materiałowych dla potrzeb procesu zakupu materiałów montażowych
  • bieżąca aktualizacja danych w zakresie specyfikacji technicznej materiałów stanowiących przedmiot zakupu i montażu na kontraktach spółki w kraju i za granicą, wskazywanie zmian i odchyleń w stosunku do pierwotnych założeń kosztorysowych
  • przygotowywanie zestawień w programie MS Excel
  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dokumentacja techniczna sporządzana jest w języku angielskim)
  • rzetelność i analityczne myślenie
  • biegła obsługa MS Excel (zestawienia)
  • mile widziana znajomość materiałów stosowanych w budowie instalacji elektrycznych

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/04/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok Min. wykształcenie: Wyższe inżynierskie Branża / kategoria: Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1