Inżynier budowy (zakres elektryczny) - możliwość przyuczenia

Rzeszów
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa14.08.2024
Branżabudownictwo

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy (zakres elektryczny)

Miejsce pracy: Rzeszów (praca stacjonarna)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • naukę języka angielskiego

Zakres odpowiedzialności:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych
  • zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach
  • analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane :

  • znajomość programu Primavera P6 lub Microsoft Project

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 15/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie Branża / kategoria: Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1