Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Obowiązki

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Opracowywanie, tworzenie, dostarczanie rozwiązań umożliwiających diagnozowanie problemów przyczyn usterek urządzeń oraz instalacji z rozbudowanymi układami pomiarowymi i sterowania
  • Wnioskowanie o modernizacje linii produkcyjnych lub stanowisk produkcyjnych w funkcji poprawy efektywności, wydajności oraz obniżenia kosztu wytwarzania
  • Prowadzenie projektów z zakresu rozwoju obszaru automatyzacji, infrastruktury: technicznej, operacyjnej, informatycznej
  • Kreowanie standardów rozwoju kompetencji technicznych w obszarach operacyjnych z dziedziny automatyki
  • Rekomendowanie oraz wdrażanie optymalizacji i usprawnień procesów inwestycyjnych celem obniżenia kosztów realizacji inwestycji

Wymagania

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI POSIADASZ:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami
  • Doświadczenie w obszarze automatyki min. 5 lat
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w obszarze automatyki
  • Umiejętność realizacji celów projektowych w  wyznaczonym budżecie i terminie

Oferujemy

Czekają na Ciebie

  • Premie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe