Front-end Senior Developer

Kraków
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Front-end Senior Developer

Obowiązki

  • Tworzenie nowoczesnych frontendów internetowych za pomocą React i TypeScript,
  • Wykorzystywanie architektury mikrofrontendów,
  • Stosowanie technik ATDD/BDD w codziennej pracy,
  • Tworzenie aplikacji intensywnie korzystających z danych,
  • Używanie AWS, Kubernetes i GitLab CI,
  • Tworzenie wysokowydajnych usług/produktów w oparciu o nasze dane w czasie rzeczywistym.

Wymagania

Jesteś programistą, który lubi wyzwania, dobrą zabawę i skupienie w pracy. Nauka jest naturalną częścią Twojego dnia pracy. Lubisz współpracować z różnorodną grupą ludzi, jesteś pasjonatem tego, co robisz, bardzo interesuje Cię śledzenie aktualnych najlepszych praktyk w swoich obszarach specjalizacji. Patrzysz także na języki programowania jako na narzędzia, a nie ograniczenia.

Jesteś ciekawy zarówno technologii, jak i ludzi. Przyznajesz, że najbardziej złożone problemy są tak naprawdę oparte na ludziach. Poza tym nie boisz się wychodzić poza swoją strefę komfortu.

Oferujemy

  • Praca zdalna, hybrydowa, stacjonarna,
  • Atrakcyjne formy prowizji i premii (rocznych i świątecznych),
  • Wolny dzień pracy w urodziny,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Płatny urlop na B2B,
  • Zapewniamy sprzęt (laptop, telefon)
  • Pakiety benefitów sportowych, medycznych i ubezpieczeniowych.