Frezer / Tokarz

Wielka Wieś
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • poszukujemy kandydata na stanowisko frezer i/lub tokarz – maszyny konwencjonalne.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi,
  • komunikatywność, otwartość do współpracy w zespole,
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy w renomowanej firmie,
  • wymagane doświadczenie w stopniu minimum podstawowym,
  • wykonywanie części wg otrzymanej dokumentacji,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Benefit MultiSport.

Benefity

  • Karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1