ELEKTRYK BUDOWLANY

Frankfurt nad Menem
Umowa o pracę17 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • PRACA - NIEMCY - ELEKTRYCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca Zatrudni ELEKTRYKÓW na Projekty Budowlane do NIEMIEC. Zatrudnienie od Maj, Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024. PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

Obowiązki

  • ELEKTRYKA BUDOWLANA / MIESZKANIOWA + MONTAZ TRAS KABLOWYCH

Wymagania

  • PROFIL KANDYDATA
  • Zawód branżowy Elektryk lub pokrewny jest wymagany.
  • Uprawnienia SEP nie są Akceptowane.
  • Znajomość niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej komunikatywny - Poziom A2.
  • Własne AUTO do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Firma nie ma własnych samochodów Służbowych.
  • Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne.

Oferujemy

  • PRACA - NIEMCY - ELEKTRYCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
  • Niemiecki Pracodawca Zatrudni ELEKTRYKÓW na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
  • Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024.
  • PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
  • Oferta dla Samodzielnych ELEKTRYKÓW i Dla Teamów Dwuosobowych.
  • STAWKA 17.50 EUR brutto / godz. + DIETA 9.00 EUR netto / godz. Pracy.
  • Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
  • Kwaterę opłaca Pracownik . Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Dodatkowe informacje

  • Koszty Przejazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
  • Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV
  • www.rekrutacja.kozow.eu
  • e-mail biuro@kozow.eu
  • BIURO T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1