Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Drukarz

Obowiązki

Obowiązki w tej pracy:

- Dbałość o wysoką jakość druku

- Obsługa maszyn do drukowania

- Wykonywanie czynności przygotowujących materiał do druku

- Nadzorowanie procesu drukowania

- Osiąganie wyznaczonych celów

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- Znajomość podstaw obsługi maszyn drukarskich

- Skrupulatności

- Kultury osobistej

- Wykształcenie poligraficzne mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie podstawa + premia

- Dodatki pozapłacowe

- Możliwość zdobycia umiejętności cennych na rynku pracy

- Stabilne zatrudnienie

- Ubezpieczenie