Kierownik zmiany - obiekt przemysłowy, Środa Śląska

Środa Śląska
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa18.08.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca

Zatrudnimy Dowódcę Zmiany do obiektu przemysłowego - Komorniki

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem
  • układanie grafików
  • raportowanie i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • doświadczenie zawodowe w ochronie
  • niekaralność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • dojazd do pracy
  • bezpłatne prywatne ubezpieczenie LUX MED
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • karta lunchowa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny : 885 877 556