Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Leasingowy

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wniosków oraz umów leasingowych w ramach istniejących procedur i posiadanych uprawnień
  • Współpraca z działami serwisującymi sprzedaż w osiąganiu odpowiedniej jakości obsługi klienta
  • Raportowanie prowadzonych działań i ich efektów
  • Utrzymywanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi i klientami firmy
  • Weryfikacje danych w składanych wnioskach i uzupełnianie dokumentacji

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe marketing, reklama
  • Doświadczenie w analizie dokumentów finansowych obowiązujących w firmie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużym salonie samochodowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilną umowę o pracę
  • Długoterminowe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Wysokie prowizje od sprzedaży produktów