Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Brodnica
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Obowiązki

  • Ocena zdolności finansowej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych
  • Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie optymalnych rozwiązań
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • Stałe monitorowanie rynku finansowego i uzupełnianie swojej wiedzy
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę z ludźmi
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności przywódcze
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu
  • Wieloproduktowość i cross selling
  • Doradztwo, nie tylko sprzedaż
  • Dostęp do najszerszej oferty produktowej na rynku
  • Wsparcie koordynatorów produktowych
  • Wsparcie administracyjne
  • Nowoczesne narzędzia IT
  • konkursy motywacyjne
  • karta Multisport
  • bogaty system szkoleń
  • możliwość rozwoju na ścieżce managerskiej
  • Wyjazdy w najciekawsze zakątki świata
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne