Cieśla szalunkowy# Praca za granicą

Jawór
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych. Budowa od podstaw apartamentów na terenie Belgii/ Knokke/ Roeselare/ Heverlee.

Obowiązki

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
• montaż stropów z płyt betonowych
• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
• zdejmowanie deskowania

Wymagania:
• własna działalność gospodarcza, A1
• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego
• komunikatywny angielski
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

Korzyści:
• zawsze służymy pomocą przy załatwieniu formalności (A1, założenie działalności)
• wynagrodzenie 23 euro/h

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja(at)regess.eu lub kontakt telefoniczny.

Dodatkowe informacje