CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Trondheim
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy osób mających doświadczenie w pracach stolarskich konstrukcyjnych oraz wykończeniowych. Oferta pracy dotyczy fachowców w zawodzie:
Numer referencyjny:CK/24

Obowiązki

  • prace stolarskie: konstrukcje domków drewnianych, montaż ścian działowych, okien, drzwi, paneli

Wymagania

  • doświadczenie oraz samodzielność
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca norweski oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie: ok 273 nok/h
  • system zjazdów indywidualnych
  • długie dni pracy
  • umowę norweską
  • pomoc urzędowo-socjalną
  • możliwość długiej współpracy
  • pomoc w zakwaterowaniu

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych: rekrutacja@es-perfekt.pl
  • W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • Odwiedź nas nawww.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
  • Telefony kontaktowe: 793 270 051; 793 270 227
  • www.es-perfekt.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1