Ciesla/Dekarz - Szwajcarska umowa, praca bez agencji, praca od zaraz

Zurych
Umowa o pracę6 000-7 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Praca od zaraz na szwajcarska umowę o pracy na czas określony przez szwajcarska agencje pracy. cieśla dachowy lub dekarz Miejsce pracy: okolice ZÜRICH, Szwajcaria

Obowiązki

  • stolarz /cieśla/dekarz
  • odczyt dokumentacji i planów
  • budowa więźb dachowych
  • praca przy dachach
  • kladzenie pap i wykanczanie opierzen

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: każdy powinien rozmawiać na poziomie A2
  • długoletnie doświadczenia (min 1 rok)
  • wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie cieśli dachowego lub dekarza.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: od 6000-6500 (zależy od doświadczenia) CHF na start i podwyżka po okresie próbnym.
  • 36-38CHF /godz w zaleznosci od doswiadczen. DIETY 15-18CHF /dzien
  • kwatera zapewniona
  • możliwe nadgodziny
  • premie i dodatki DIETY 15-18CHF / dzien (niezaleznie od odleglosci od firmy: za kazdy dzien)
  • pomoc przy dokumentach w Szwajcarii
  • szwajcarskie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1