Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brygadzista Budowlany

Obowiązki

Do głównych zadań na stanowisku będzie należało:

  • Wsparcie pracowników w procesie prac budowlanych w zakresie wiedzy i umiejętności.
  • Nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych z założeniami czasowymi, jakościowymi i materiałowymi,
  • Organizowanie pracy działu,
  • Motywowanie pracowników,
  • Raportowanie wyników prac podległych pracowników
  • Optymalizacja kosztów serwisowych.

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień budowlanych
  • Wiedza z zakresu wskaźników wydajnościowych produkcji/serwisu,
  • Doświadczenie w delegowaniu i zarządzaniu zespołem podległych pracowników,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów,
  • Znajomość pakietu MS Office (podstawowe formuły),
  • Dyspozycyjność w systemie II zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Karty podarunkowe na święta
  • Dopłata do karty Multisport
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Wyjazdy integracyjne