Broker ubezpieczeniowy

Gdynia
Oferta opublikowana30.03.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaubezpieczenia

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z renomowanymi zakładami ubezpieczeń,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z naszymi klientami,
  • skuteczna koordynacja kompleksowej obsługi klientów,
  • realizacja umów ubezpieczeniowych z dbałością o najwyższe standardy,
  • doskonalenie istniejących rozwiązań ubezpieczeniowych,
  • aktywny rozwój własnych kompetencji.

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne i chęć pracy w zespole,
  • kreatywność i gotowość do podejmowania inicjatywy,
  • dbałość o szczegóły i dobra organizacja czasu,
  • zdolność do analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • preferowane wyższe wykształcenie,
  • znajomość korporacyjnych ubezpieczeń majątkowych,
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • mile widziane: zdany egzamin brokerski, doświadczenie w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeniowego oraz dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia rozwijające kompetencje zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w inspirującym zespole,
  • bogaty pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie zdrowotne, program emerytalny oraz dostęp do platformy e-learningowej,
  • po wdrożeniu w obowiązki i odbyciu okresu próbnego, możliwość pracy w formie częściowo zdalnej, w połączeniu z pracą stacjonarną.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Możliwość uzyskania uprawnień
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1