Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barman

Obowiązki

DO ZADAŃ BARMANA NALEŻY:

  • Przygotowanie baru do pracy
  • Uporządkowanie baru po zakończeniu pracy
  • Dopilnowanie porządku w miejscu pracy
  • Realizacja zamówień na bar kawy/napoje/koktajle

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe – preferowane gastronomia i hotelarstwo
  • Umiejętności komunikacji, współpracy z osobami na różnych poziomach zarządzania,
  • Dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działania,
  • Możliwość podjęcia pracy w etacie lub w trybie weekendowym

Oferujemy

ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Przy grupach napiwek 10% rozliczany po zmianie
  • Szkolenia barmańskie
  • Dodatkowe benefity