Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent geodety

Obowiązki

Obowiązki:

  • wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie obsługi interesantów ośrodka dokumentacji geodezyjnej;
  • archiwizacja dokumentacji geodezyjnej w systemie;
  • obsługa jednostek wykonawstwa geodezyjnego i innych podmiotów;
  • aktualizacja baz danych

Wymagania

Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe geodezyjne

  • prawo jazdy kat. B

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • podstawowa znajomość obsługi instrumentów geodezyjnych i geodezyjnych programów obliczeniowych (winkalk, c-geo)
  • obsługa programów geodezyjnych takich jak: ewmapa, geo-info (delta), autocad
  • doświadczenie przy pracach geodezyjno-prawnych : podziały, wznowienia granic

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i wykonywanych zadań
  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Szkolenia branżowe
  • Ścieżkę rozwoju osobistego oraz zawodowego