Asystent działu Eksportu

Cząstków Mazowiecki
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu eksportu przy realizacji bieżących zamówień i zapytań ofertowych,
  • pomoc przy wprowadzaniu zamówień i zapytań od klientów,
  • współpraca z drukarniami przy kwestiach związanych z materiałami zadrukowanymi produktów Klientów
  • wyjaśnianie niezgodności w dostawach,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi, zamawianie transportów, wyszukiwanie ofert dla transportów dedykowanych,
  • wsparcie działu w działaniach marketingowych (materiały reklamowe na www, gazetki promocyjne, ulotki),
  • kompletowanie dokumentów sprzedażowych dla potrzeb księgowych,
  • współpraca z działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów pozwalających podjąć pracę na pełen etat
  • biegła obsługa MS Office w szczególności Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność nadawania priorytetów powierzonym zadaniom
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalnych
  • ·zaangażowanie, skrupulatność, sumienność

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia
  • dofinasowanie do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1