Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Animator Czasu Wolnego

Obowiązki

  • praca w zespole,
  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • przygotowywanie zabaw dla dzieci,
  • prowadzenie zabaw,
  • odpowiedzialność za miejsce.

Wymagania

  • wykształcenie średnie minimum,
  • dobre nastawienie do pracy,
  • chęć pracy z ludźmi, szczególnie młodszymi,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy,
  • praca w młodym zespole,
  • dodatkowo płatne weekendy i dni wolne od pracy.