Umowa o pracę9 000-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Wstęp

  • Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Analityka Danych SQL

Obowiązki

  • Przygotowywanie analiz operacyjnych na podstawie danych z systemów informatycznych i zewnętrznych źródeł
  • Analiza istniejących procesów wewnątrz firmy, identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia
  • Udział w przygotowywaniu planów, kontrola ich realizacji
  • Formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz oraz rekomendacji
  • Raportowanie przeprowadzonych prac do przełożonego

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych i umiejętność interpretacji danych operacyjnych
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania przejrzystych wniosków
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce.

Benefity

Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1