Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  1. Wspieranie kadry kierowniczej przy podjemowaniu istotnych decyzji biznesowych
  2. Ocenianie nowych projektów pod względem finansowym i tworzenie budżetu
  3. Przeprowadzanie analiz miesięcznych i okresowych oraz raportowanie ich
  4. Wprowadzanie usprawnień jeśli chodzi o optymalizację pracy
  5. Analizowanie wskaźników budżetowych oraz akcji zajmujących się promocją produktów

Wymagania

Pracodawca oczekuje:

  1. Ukończenia studiów wyższych o profilu ekonomicznym w szczególności finanse i rachunkowość
  2. Minimum trzy letniego doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  3. Biegeja znajomości MS Office w szczególności Exela
  4. Analitycznego myślenia i umiejętności pracy pod presją czasu
  5. Zanajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy

Pracodawca proponuje:

  1. Stabilną umowę o pracę
  2. Dobrą atmosfere i koleżeńskie relacje między współpracownikami
  3. Wynagrodzenie na dobrym poziomie
  4. Dodatkowe benefity taie jak prywatna opieka medyczna, czy karta Multisport
  5. Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku