Analityk Biznesowy

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy

Obowiązki

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby firmy
  • przygotowanie analiz i rekomendacji działań na podstawie otrzymanych danych
  • współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi
  • analizę i kontrolę jakości danych
  • podejmowanie usprawnień w celu optymalizacji pracy

Wymagania

Wymagmy:

  • wysokich zdolności analitycznych oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • wyższego wykształcenia branżowego
  • kilkuletniego doświadczenia w firmie o pokrewnym kierunku
  • zaawansowanej znajomości MS Office
  • doświadczenia w analizie dużych zbiorów danych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • dofinansowanie do szkoleń