Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko AML Analyst

Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Analizy ilościowe w zakresie monitorowania ryzyka nadużyć finansowych
  • Podejmowanie czynności wyjaśniających w zakresie zidentyfikowanych nieprawidłowości i formułowanie działań naprawczych
  • Uczestniczenie w pracach projektowych, w ramach powierzonych zadań
  • Gromadzenie danych i ich rejestrowanie
  • Monitorowanie ryzyka nadużyć finansowych oraz wprowadzanie cyklicznych aktualizacji w obecnie wykorzystywanym modelu

Wymagania

Nasze wymagania:

  • 2- letnie doświadczenie w obszarze usług finansowych
  • Absolwent studiów w dziedzinie  finansów, ekonomii lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne i ustrukturyzowane podejście do rozwiązywania
  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym pod presją czasu

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Praca zdalna dla chętnych
  • Elastyczne godziny pracy