Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy

Obowiązki

Czym się będziesz zajmować:

  • aktywnym pozyskiwaniem klientów
  • poszerzaniem wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  • sprzedażą produktów ubezpieczeniowych
  • budowaniem długofalowych relacji z klientem
  • monitorowaniem płatności

Wymagania

Czego wymagamy:

- znajomości rynku ubezpieczeniowego

- samodzielności, zaangażowania

- licencji KNF (mile widziana)

- minimum średniego wykształcenia

- prowadzenia działalności lub chęci do jej założenia

Oferujemy

Możemy zaoferować Ci jasno określoną ścieżkę kariery i wsparcie bardziej doświadczonych osób. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym, do tego atrakcyjne premie i konkursy z nagrodami. Możesz się rozwijać poprzez udział w bezpłatnych szkoleniach.