30x Monter rusztowań z doświadczeniem - duża budowa!

Solura
Umowa o pracę26 000-28 900 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko: Monter rusztowań. Rekrutacja rusza w styczniu 2024 Początek pracy od marca 2024 Praca na okres min. 6 miesięcy

Obowiązki

  • Montaż rusztowań

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 33-37 CHF brutto/godz + 18 CHF netto dieta dzienna
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok. 600-800 chf/ miesięcznie)
  • pomoc koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia