.NET developer

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko .NET developer

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:

  • realizacją prac programistycznych związanych z rozwojem eksploatowanych i tworzeniem nowych rozwiązań informatycznych
  • bierać czynny udział w pracach projektowych, testach i wdrażaniu wytworzonego oprogramowania oraz wprowadzaniu poprawek i nowych funkcjonalności
  • prowadzeniem testów jednostkowych
  • tworzeniem narzędzi usprawniających pracę rozwijanym systemom
  • projektowaniem nowych rozwiązań w technologiach .NET, SQL

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • bardzo dobrej znajomości technologii: Microsoft .NET Framework, Microsoft .NET Core, C# , ASP.NET MVC, ASP.NET, Entity Framework, HTML5, JavaScript
  • bardzo dobrej znajomości MS SQL i IIS
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia
  • znajomości technologii: React, Bootstrap, JQuery, JSON, XML
  • znajomości zagadnień związanych architekturą mikroserwisów
  • znajomości platform bazodanowych: ORACLE
  • znajomości metodyk projektowych

Oferujemy

.Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • udział w interesujących projektach teleinformatycznych
  • atrakcyjny pakiet benefitów - opieka medyczna, system kafeteryjny, dofinansowanie do wypoczynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe