Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko .NET developer

Obowiązki

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  1. budowanie aplikacji w oparciu o .NET i .Net core
  2. prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania software’owego
  3. implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą
  4. dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  5. prowadzenie testów jednostkowych

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  1. posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  2. znasz dobrze mechanizmy C#
  3. pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git)
  4. znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  5. masz praktyczną wiedzę w pracy z MS SQL Server
  6. nie są Ci obce zagadnienia związane z bazami danych - Entity Framework
  7. masz wprawę w pracy z ASP.NET MVC
  8. cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także umiejetność pracy w zespole

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  1. rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,
  2. pracę przy projektach o zróżnicowanej tematyce i różnym poziomie trudności
  3. pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy
  4. atrakcyjne wynagrodzenie
  5. kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem